Розумні мастильні рішення
Розумні мастильні рішення
Previous
Next

Компанія LPC S.A. за останні роки досягла рівня стабільного і сталого розвитку в усіх сферах своєї діяльності. З моменту її заснування компанія збільшила власну частку на ринку палива більш, ніж на 2,5%, а на досить конкурентному ринку мастильних матеріалів – CYCLON є одним з лідерів зі значною і постійно зростаючою часткою ринку. Даний курс розвитку позитивно відображається на всіх основних фінансових показниках компанії. Акціонерний капітал компанії збільшився на 42,60% в порівнянні з періодом 2005-2010 років, а фіксований основний капітал і інвестиційна нерухомість за той же період зросли на 8%. Це дозволяє компанії швидко досягати своїх цілей і завдань з точки зору її розвитку і подальшого розширення на міжнародних ринках, де CYCLON дотримується політики зміцнення і розвитку своєї присутності на ринку.
ПЕРСОНАЛ
Сьогодні в компанії працює 200 співробітників – це штат, що складається з висококваліфікованих і досвідчених дослідників, інженерів, технічних фахівців, економістів і менеджерів. Крім того, велика мережа дистриб’юторів і постійний розвиток співпраці в Європі забезпечує як зростання частки ринку, так і ефективну підтримку продуктів. CYCLON інвестує в свої кадри, і всі співробітники компанії є відданими своїй справі фахівцями високого рівня підготовки. CYCLON пишається своєю динамічною, мотивованою командою і гарантує, що співробітники компанії завжди повністю інформовані про різноманітні технічні інноваціях. Це досягається шляхом організації спеціально розроблених освітніх і професійних курсів і семінарів для персоналу. Тому наукові співробітники CYCLON не тільки дуже досвідчені, а й обізнані про ситуацію на ринку і вміють добре адаптувати роботу компанії до вимог сучасного ринку.

КОМПАНІЯ ТА ЇЇ ЦІЛІ
LPC S.A. (CYCLON) – це промислова компанія, яка є новатором в нафтохімічній промисловості та єдиним в Греції виробником та постачальником палив CYCLON, мастильних матеріалів CYCLON та базових олив одночасно.
Компанія CYCLON відрізняється високим рівнем технологічних процесів та користується на ринку відмінною репутацією. Вражає перелік клієнтів компанії, які використовують продукцію CYCLON у своєму бізнесі. Головна мета CYCLON полягає у повному забезпеченні потреб клієнтів за рахунок використання зручної мережі постачання та послуг самого високого рівня якості.
CYCLON завжди приділяла та продовжує приділяти особливої уваги охороні навколишнього середовища. При заснуванні компанії був одночасно створений завод по виробленню мастильних матеріалів, при будівництві якого ретельно виконувались рекомендації та вказівки Нідерландського інституту K.T.I. та Французького інституту нафти (I.F.P.). Компанія CYCLON також скористувалась знаннями та великим досвідом TECHNIPETROL.
ПАЛИВА CYCLON
Паливо СYCLON виготовляється з надзвичайним рівнем якості. Компанія зберігає свою прихильність до постачання палив тільки високого рівня якості та впевнена, що ця стратегія буде сприяти її успішному подальшому розвитку у цій сфері.

МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ CYCLON
Компанія CYCLON пишається тим, що є єдиним НПЗ в Греції, де виготовляються мастильні матеріали високого технологічного рівня разом з виробництвом базових олив, таких як, наприклад, брайтсток (BrightStock).

КОНЦЕНТРАЦІЯ НА ЯКОСТІ
В своїй роботі LPC спирається на фундаментальний принцип забезпечення високої якості продуктів, послуг, відносин у всіх сферах своєї діяльності. Вся продукція CYCLON має високий рівень якості, що підтверджується:
• Сертифікацією компанії по системі ISO 9002 (виготовлення та продаж мастильних матеріалів) ще у 1993 році. У 2003 році компанія додатково отримала ще і сертифікат ISO 9001.
• Погодженням продуктів Американським інститутом нафти (API) та Армією США
• Технічним персоналом CYCLON, який має високій рівень технологічної підготовки, технічних знань та практичного виробничого досвіду.

НАУКОВІ ДОСЛІДЖЕННЯ
Компанія дорожить своїм статусом лідеру ринку. Завдяки жорсткими вимогам компанії до своєї дослідної діяльності та програми розвитку виробництва, CYCLON продовжує постачати сучасні продукти та надавати якісні та очікувані клієнтами компанії послуги.
CYCLON приймає активну участь в дослідженнях, що проводяться в рамках національних проектів та проектів Європейського Союзу у співпраці з найбільш відомими грецькими та зарубіжними установами та компаніями:
• Національним Політехнічним університетом
• Афінським університетом
• Університетом Патр
• Університетом Крита
• Кембриджським університетом
• Технічним інститутом Карлсруэ
• Імперським коледжем Лондона
• Siemens
• Softing
Науково-дослідна діяльність CYCLON виходить далеко за межі дослідження палив та мастильних матеріалів та охоплює такі області, як захист навколишнього середовища або виробництво та управління енергією.
Наряду з цим компанія CYCLON використовує:
• Інноваційний метод каталітичної трансформації етилену
• Інтегроване управління утилізацією рідких відходів та медот рециркуляції води
• Інтегровану систему управляння відходами виробництва
• Систему бездротового зв’язку в процесі промислової автоматизації.

КОМЕРЦІЙНА ДІЯЛЬНІСТЬ
• АВТОЗАПРАВНІ КОМПЛЕКСИ СYCLON
Комплекси з постачання палив та широкого асортименту додаткових товарів та послуг високої якості, які розташовано у зручних місцях у різних регіонах.
• МАСТИЛЬНІ МАТЕРІАЛИ СYCLON
200 видів мастильних матеріалів високої якості для використання в автомобільній, морській та загальних галузей промисловості, які розповсюджуються через добре розвинуту мережу представників CYCLON на ринку в Греції та в країнах Європи та Близького Сходу.
• ТЕПЛОПОСТАЧАННЯ CYCLON
Новатор в галузі високоякісного теплопостачання, гарантуючий максимальну економію при мінімальному забрудненні навколишнього середовища.
• CYCLON В МОРСЬКІЙ ПРОМИСЛОВОСТІ
Репутація та досвід CYCLON в морській промисловості на протязі 30 років відповідає потребам найвибагливіших клієнтів. CYCLON пропонує широку лінійку високоякісних продуктів для морської промисловості, які відповідають й навіть перевершують вимоги виробників судових двигунів. Одночасно CYCLON пропонує перелік продукції та послуг своїм клієнтам на протязі 365 днів на рік.
• АВІАЦІЙНЕ ПАЛИВО CYCLON
Це новий напрямок виробничої діяльності – спеціальні марки палив та мастильних матеріалів для літаків та гвинтокрилів. CYCLON на сьогодні вже займає значну долю на цьому специфічному ринку.